please wait, site is loading

HAKKIMIZDA

TOSYALI AHŞAP KAPI HAKKINDA

KAPI ÜRETİCİSİ

TOSYALI Hazır Doğrama Kereste İmalat Montaj İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti.
2000 yılından beri faaliyet göstermekte olup faaliyet konusunu hiç değiştirmemiş ; aksine sürekli yenilenerek daha güncel kalmaya çalışmış ve sürekli gelişmiştir. Bu gün kurumumuz bünyesinde onlarca işçi istihdam edilmektedir.Kurumumuzun ilk amacı siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en düşük maliyette ürünleri sunmaktır.Çalışan memnuniyeti ve işçi güvenliği amaçlarının hemen başında gelmektedir.

Tosyalı Ahşap ; adından da anlaşıldığı üzere aslında doğramalık orman ürünleri ile meşhur Tosya ilçemizin içinden gelen ve ülkemize o eşsiz orman ürünlerini motif gibi dokuyarak müşterilerine sunan Tosya yerlilerinden İzzet Gövercikli tarafından kurulmuş ve adını da burdan almıştır.Bu gün fabrikamızda günde yüzlerce kapı yapabilme imkanına sahibiz.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde gerek müşteri ilişkilerinde, gerekse iş çevresinde nihai ahlak anlayışı ile seçkin bir portföy çizmek ve bu anlayışımızı iş ve özel hayatımızın her alanına taşımak.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimizin kalitesini artırmak, ekolojik çevreye duyarlı ürünler üretip, bu ürünleri üstün hizmet anlayışı ile topluma kazandırmak.

İLKELERİMİZ

Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Sınırsız Müşteri Memnuniyeti
Zamanında Teslim