İnternet Reklam Danışmanlığı

Internetin hızlı gelişmesi ile birlikte 2000 yılından sonra reklamcılık sektörü ciddi gelişmelere şahit oldu. Reklam Danışmanlığı
Yeni imkanların doğduğu bu dönemde dünya genelinde 250 milyon kişi internet bağlantısına sahipti.

 

2011 yılında 5 milyarı geçen  internet kullanıcısı sayısı reklam sektörünü tamamen değiştirdi ve bu değişimi yakalamakta zorlanan bir çok firma karanlığa gömüldüğü gibi, karanlıklardan zirveye çıkan yeni, çağa ayak uyduran firmalar da oldu.

 

Karanlıklara gömülmek yerine, zirvelere doğru yükselmek isteyen firmalar ve markalar, alanında uzman reklam danışmanları ile çalışmak zorundadır. Artık sizin yerinize reklamın nerede, ne zaman ve ne şekilde yapılması gerektiğini düşünen, planlayan ve uygulayan reklam danışmanlarınız var. 

Reklam departmanı olmayan veya bu birimi daha etkin kullanmak isteyen kurumlar, ileri düzey reklam danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir.

 

Internette, sosyal ağlar'da, görsel & basılı medya'da, ülke genelinde veya dünya çapında gerçekleştirmek istediğiniz tüm reklam kampanyalarınızı, taze fikirlerimiz ile desteklemekteyiz.

 

Hangi işle meşgul olursanız olun; mutlaka işletme gereksinimleri için dışarıdan yardım almak zorunda kalırsınız. Yazılım firması olarak bizler de bir takım ihtiyaçlarımızı dışarıdan temin etmek zorundayız. Bunun nedeni bu işi yapamayacak olduğumuz değil, onun için zaman kaybetmememiz gerektiğidir. Kısaca zaman kaybını yok etmek ve yapılan işin daha profesyonel olması için bu ihraç yardımı kabul etmek zorundayız. Özellikle bu yardım çok fazla alternatifi olmayan bir yardımsa ve bu konuda sizin de elinizde sınırlı ölçüde yeteniğiniz varsa kaçınılmaz olacaktır. Sizlere tavsiyemiz geleceğinizin iş yeri temelleri olacak web sitenizin güvenilir ve işin erbabı olan kimselere teslim edilmesi olacaktır.

 

İnternet Reklamcılığı konusunda google adwords professional sertifikası dahil olmak üzere bir çok belgeye sahip olmanın yanında sayısız kampanya düzenlemenin gerek google gerekse facebook gibi reklam platformlarının yöneticiliğini yapmaktayız. Ayrıca Adsense ve diğer site içi reklam ve backlink hizmetleri de vermekteyiz. Bu konuda bilgi ve rezervasyon için tıklayınız. Sizlere internet reklamcılığı işinin nasıl yapıldığı konusunda burada bilgi vermek isterdik. Ancak bu popüler işin çok karmaşık olduğunu ve internette gereğinden fazla bilgi yer aldığını belirterek konuyu uzatmaya lüzum görmüyoruz.

 

Web tasarım, web programlama veya internet reklamcılığı gibi konularda güvenilir ve işini bilen bir kurumla çalışmıyorsanız, gelecekte sizleri büyük sorunlar bekliyor demektir. En çok karşılaştığımız müşteri şikayetlerinin başında daha önceden yaptırılan web sayfalarının bir öğrenciye yaptırıldığını ve artık o arkadaşın buralarada olmadığını veya telefonuna ulaşılamadığını belirtmeleridir. Bu şikayeti "arkadaş telefonlarımıza çıkmıyor." izlemekte ve son olarak, istediğimiz bir şeyi altı ay geçiyor yapmıyor, yapamıyor sonra da vazgeçiyoruz olmaktadır. Sizler bu tür sorunlar yaşıyorsanız bizleri arayıp, bu sorunlara bir dur diyebilirsiniz.